O nas

Twoja Codzienność wita wszystkich czytelników!

 

Kim Jesteśmy?

Witamy MY – „twórcy” 🙂 czyli małżeństwo i ich przyjaciele, którzy chętnie zgodzili się wziąć udział w naszym pomyśle. Pewnie zastanawiacie się o jakich niezwykłościach będzie ten blog, chcemy jednak zaskoczyć Was totalną zwyczajnością.

  • nie jesteśmy podróżnikami, którzy autostopem zwiedzają egzotyczne kraje
  • nie jesteśmy weganami
  • nie mamy I-phone’ów Apple  🙁

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, których życie napędza zaklęte koło praca-dom, dom-praca… A w magiczne weekendy tak jak większość z Was mamy do załatwienia tysiące spraw, na które nie starczyło czasu w tygodniu.

Dlatego wspólnie z przyjaciółmi postanowiliśmy urozmaicić trochę naszą codzienność i stworzyć bloga na którym każdy z nas będzie mógł dodać coś od siebie. Nie dziwcie się więc nad różnorodnością artykułów – pamiętajcie, że każdy z nas interesuje się innymi rzeczami i chce się tym podzielić! Mamy nadzieję, że nasza codzienność jest może także Waszą codziennością 🙂

 

O czym będziemy pisać?

Na pewno już zauważyliście: Twoja Codzienność – Wyjątkowe inspiracje na każdy dzień. I taką właśnie tematykę będzie poruszała ta strona/blog – bardzo zwyczajną naszą i Waszą Codzienność. Wszystko to co nas inspiruje, motywuje, ciekawi, ale też porusza, zaskakuje czy denerwuje. Sprawy, sytuacje lub tematy, które przeżywa wielu z nas. Przewidujemy teksty o różnej tematyce, licząc że każdy odnajdzie coś co go zainteresuje. Na początek przygotowaliśmy działy takie jak:

  • Twoje inspiracje – odnajdziecie tu różne pomysły i porady
  • Kuchenne pomysły –  każdy na pewno choć raz szukał w internecie przepisów na obiad/kolacje lub inne dania, takie właśnie artykuły planujemy zamieszczać
  • Dom i Ogród – zbliża się wiosna, a więc coraz więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu warto zatem zadbać o swój ogródek, a także rozpocząć porządki w domu
  • Czas wolny – czyli szeroko pojęta rozrywka, to co robicie poza pracą/szkołą

Z pewnością z biegiem czasu będziemy wprowadzać zmiany, dodawać nowe działy, usprawniać witrynę. Czekamy więc na Wasze sugestie w zakładce Kontakt.

Zanim zaczniemy chcemy poruszyć jeszcze jeden drobny temacik. Mianowicie Twoja Codzienność to nasze pierwsze kroki w tego typu pisaniu – blogowaniu. I właśnie w tym miejscu chcemy poprosić Was wszystkich o wyrozumiałość. Jednakże zachęcamy Was do komentowania i oceniania artykułów, ponieważ Wasze sugestie i rady będą dla nas ważne i pomogą nam tworzyć lepsze teksty o ciekawej tematyce. Prosimy o kulturalne wypowiedzi w komentarzach; spamu i wulgaryzmów nie będziemy tolerować. Jeśli macie swój pomysł na temat, chcecie się czymś podzielić z innymi (wskazówki, inspiracje, ostrzeżenia) – prosimy o kontakt z nami! Jesteśmy otwarci. Sugestie i uwagi dotyczące strony także mile widziane.

 

MARZEC 2019 r. – tak więc ruszamy!

Mamy nadzieję, że nasza przygoda z Twoją Codziennością będzie dla nas świetnym sposobem spędzania wolnego czasu, odskocznią od dnia codziennego, a Wy drodzy czytelnicy znajdziecie na naszej stronie to czego szukacie.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 ocen, średnia ocena: 4,60 / 5)
Loading...