Magiczny prezent od Świętego Mikołaja

Czy to już czas aby wysłać list do Świętego Mikołaja?
Na pewno jest to właściwy czas aby to Mikołaj wysłał list do Twojego dziecka!  Zaskocz swoich bliskich i spraw im świąteczną radość!

Wspaniała i magiczna inspiracja na prezent dla Twojego dziecka lub najbliższych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Już dziś możesz zamówić personalizowany List lub Wideo prosto od Świętego Mikołaja.  Możesz to zrobić w kilka minut i zaskoczyć swoich bliskich!

Jak to działa?

Aby spersonalizować prezent od Świętego Mikołaja przejdź na stronę pod tym linkiem: LIST lub WIDEO od ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Wybierz, co Cię interesuje: List, czy magiczne Wideo?

  • Film od Świętego Mikołaja

W serwisie masz możliwość wyboru rodzaju filmu, przykłady są dostępne do obejrzenia. Film dla swojego dziecka spersonalizujesz w 5 minut, poprzez podanie podstawowych informacji np. imię dziecka, zdjęcie dziecka, zdjęcie prezentu (np. które otrzyma dziecko w najbliższe święta), wiek dziecka. Podane informacje będą zależne od treści i rodzaju danego filmu, czyli od jego “opowieści”. Po wpisaniu wymaganych informacji następuje finalizacja i etap płatności za film. Następnie, jakiś czas po zaksięgowaniu płatności, film w postaci linku zostanie wysyłany na podanego przez Ciebie maila, można go będzie pobrać na komputer. Warto oczywiście go zapisać i zachować na pamiątkę taką niespodziankę! W Mikołajki lub Wigilię Bożego Narodzenia, pokaż ten film swojemu dziecku i przekaż mu, że otrzymał go bezpośrednio od Świętego Mikołaja!

Poniżej przykładowe kadry z filmów:

  • List od Świętego Mikołaja

Serwis umożliwia także przygotowanie spersonalizowanych listów od Świętego Mikołaja. W tej opcji odnajdziemy wiele pomysłów na list oraz dodatków (dyplom, pocztówka, naklejka). Treść listu można dowolnie personalizować i przygotować, można także skorzystać z gotowych domyślnych tekstów. Serwis oferuje do listów m.in: ręcznie odciskaną złotą pieczęć, 28 gotowych treści listów, pełną edycję treści listu, wysyłkę listów na cały świat! Tutaj podobnie jak z filmami – po przygotowaniu listu, podaniu adresu wysyłki następuje finalizacja zamówienia – płatność.
UWAGA: serwis podaje, że zamówienia na listy przyjmowane są do 14 grudnia – by mieć pewność, że zostaną one dostarczone przed świętami. Jeśli jednak chcielibyście by Wasz list dotarł przed 6 Grudnia (na Mikołajki), serwis zaleca by składać takie zamówienia najpóźniej do 28 listopada. Czasu niewiele! A zatem śpieszmy się, by mieć pewność, że ta wspaniała niespodzianka zdąży dotrzeć do Waszych pociech i bliskich na czas! Przecież Mikołaj z prezentami się nie spóźnia! 🙂

Poniżej rzut z ekranu wyglądu listu, w rzeczywistości musi wyglądać on na prawdę imponująco!

Zachęcamy do takiej formy dodatkowego prezentu na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci, bliskich i znajomych. Może on być magicznym dodatkiem do innych prezentów.
Więcej informacji oraz szczegółów dotyczących zamówienia znajdziecie po kliknięciu na poniższy baner. Sugerujemy nie tracić czasu, by mieć pewność że prezent dotrze na czas!
Czekamy na Wasze reakcje, powodzenia! 🙂


Przeczytaj także u nas:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena: 5,00 / 5)
Loading...

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątków komentarzy
1 Odpowiedzi na komentarze
0 Obserwujących
 
Najczęściej oceniany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorów komentarzy
adminczerwonafilizanka Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj!  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
czerwonafilizanka
Gość
czerwonafilizanka

dla dziecka dostać taki list od Mikołaja to dopiero musi być atrakcja